Školní turnaj PIŠKVORKY 2022

Soutěže

Původně mělo hrát pouze 1 družstvo za třídu, ale zájem ze strany žáků byl nakonec daleko větší, družstev bylo 10. Turnaj trval 4 hodiny, jeho zahájení i ukončení provedla paní ředitelka školy. Hrálo se systémem každé družstvo s každým na 2 vítězná utkání za hráče (tedy výsledek 2:0 nebo 2:1). Počet vítězství v mezitřídním souboji rozhodnul o výhře družstva. Stačilo tedy, když vyhráli dva zástupci družstva své zápasy.

O celkové výhře žáků 6. B rozhodnul ani jeden neprohraný souboj. Mohli se tak radovat Lukáš Loužek, Tomáš Loužek  a Shadi Salah ze 6. B. Druhé místo patří 8. A ve složení Ruaa Nasher, Václav Kocourek a Jan Kollar. Třetí byla třída 8. B ve složení Tomáš Do, Maxmilán Gaži a Jakub Říha.

Ing. Vlastimil Klobása