Výlet 8. B – Badminton v Aréně 68, bowling v Metropoli, prohlídka Autosalonu SPŠ Teplice

Exkurze a výlety

Po předchozí pozitivní zkušenosti v Aréně 68 si žáci chtěli opět zahrát badminton, proto jsme si tentokrát zarezervovali celou halu a zaplnili všechny kruty. Pak jsme se prošli Šanovským parkem, dali si zmrzlinu v oblíbené cukrárně, prohlédli si otevřené koryto Bystřice v Trnovanech a dorazili do Metropole, kde už na nás čekaly čtyři bowlingové dráhy. Většina žáků držela bowlingovou kouli v ruce poprvé, ale všichni hráli s obrovským zápalem. Cestou zpět jsme se ještě zastavili na Benešově náměstí na Autosalonu SPŠ Teplice, kde si hlavně chlapci se zájmem prohlédli vystavená auta. Měli jsme štěstí, že jsme přišli až v odpoledních hodinách a celý prostor byl jen náš, takže si chlapci mohli vyzkoušet i trenažér. Pak už jsme se spokojení vydali domů.

Ing. Radka Marešová