(rozvrh platný od 15.9.2016)

Základní škola s rozšířeným vyučováním informatiky a výpočetní techniky, Teplice, Plynárenská 2953  1.A  (Mgr. Zlatuše Štiková)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

 
P
o

 

ČJ
Šti
(1.A)

MA
Šti
(1.A)

AJ
Šti
(1.A)

VV
Šti
(1.A)

ČJ
Šti
(1.A)

 

 
Ú
t

 

ČJ
Šti
(1.A)

MA
Šti
(1.A)

TV
Šti
(TEL)

ČJ
Šti
(1.A)

   

 
S
t

 

ČJ
Šti
(1.A)

MA
Šti
(1.A)

PRV
Nál
(1.A)


Vav
(1.A)

   

 
Č
t

 

MA
Šti
(1.A)

ČJ
Šti
(1.A)

TV
Šti
(TEP)

ČJ
Šti
(1.A)

   

 
P
á

 

ČJ
Šti
(1.A)

PRV
Nál
(IT1)

HV
Šti
(1.A)

ČJ
Šti
(1.A)

   

 

(rozvrh platný od 15.9.2016)

Základní škola s rozšířeným vyučováním informatiky a výpočetní techniky, Teplice, Plynárenská 2953  1.B  (Mgr. Aneta Moravcová)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

 
P
o

 

ČJ
Moa
(1.B)

MA
Moa
(1.B)

ČJ
Moa
(1.B)

TV
Vav
(TEP)

   

 
Ú
t

 

ČJ
Moa
(1.B)

PRV
Stá
(1.B)

AJ
Moa
(1.B)

HV
Moa
(UHV1)

ČJ
Moa
(1.B)

 

 
S
t

 

ČJ
Moa
(1.B)

MA
Moa
(1.B)


Moa
(1.B)

ČJ
Moa
(1.B)

   

 
Č
t

 

MA
Moa
(1.B)

ČJ
Moa
(1.B)

VV
Moa
(1.B)

PRV
Stá
(1.B)

   

 
P
á

 

ČJ
Moa
(1.B)

MA
Moa
(1.B)

TV
Vav
(TEL)

ČJ
Moa
(1.B)

   

 

(rozvrh platný od 15.9.2016)

Základní škola s rozšířeným vyučováním informatiky a výpočetní techniky, Teplice, Plynárenská 2953  2.A  (Mgr. Markéta Vavřičková)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

 
P
o

 

ČJ
Vav
(2.A)

TV
Vav
(TEP)

MA
Vav
(2.A)

AJ
Kri
(2.A)

ČJ
Vav
(2.A)

 

 
Ú
t

 

MA
Vav
(2.A)

ČJ
Vav
(2.A)

VV
Vav

ČJ
Vav
(2.A)

   

 
S
t

 

ČJ
Vav
(2.A)

MA
Vav
(2.A)

HV
Vav
(UHV1)

PRV
Nál
(2.A)

   

 
Č
t

 

MA
Vav
(2.A)

ČJ
Vav
(2.A)


Vav
(2.A)

TV
Vav
(TEL)

ČJ
Vav
(2.A)

 

 
P
á

 

ČJ
Vav
(2.A)

MA
Vav
(2.A)

PRV
Nál
(2.A)

ČJ
Vav
(2.A)

   

 

(rozvrh platný od 15.9.2016)

Základní škola s rozšířeným vyučováním informatiky a výpočetní techniky, Teplice, Plynárenská 2953  2.B  (Bc. Lenka Bublová)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

 
P
o

 

ČJ
Bub
(2.B)

MA
Bub
(2.B)

TV
Šor
(TEL)

ČJ
Bub
(2.B)

   

 
Ú
t

 

MA
Bub
(2.B)

ČJ
Bub
(2.B)


Bub
(2.B)

ČJ
Bub
(2.B)

   

 
S
t

 

ČJ
Bub
(2.B)

MA
Bub
(2.B)

AJ
Miž
(2.B)

PRV
Bub
(2.B)

ČJ
Bub
(2.B)

 

 
Č
t

 

MA
Bub
(2.B)

TV
Šor
(TEP)

ČJ
Bub
(2.B)

HV
Bub
(UHV1)

   

 
P
á

 

ČJ
Bub
(2.B)

MA
Bub
(2.B)

VV
Bub
(2.B)

PRV
Bub
(2.B)

ČJ
Bub
(2.B)

 

 

(rozvrh platný od 15.9.2016)

Základní škola s rozšířeným vyučováním informatiky a výpočetní techniky, Teplice, Plynárenská 2953  3.A  (Mgr. Jaroslava Michalová)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

 
P
o

 

ČJ
Mic
(3.A)

TV
Voc
(TEL)

MA
Mic
(3.A)

AJ
Miž
(3.A)

VV
Miž
(3.A)

 

 
Ú
t

 

MA
Mic
(3.A)

ČJ
Mic
(3.A)

PRV
Mic
(3.A)

ČJ
Mic
(3.A)

   

 
S
t

 

ČJ
Mic
(3.A)

AJ
Miž
(3.A)

MA
Mic
(3.A)

PRV
Mic
(3.A)

ČJ
Mic
(3.A)

 

 
Č
t

 

MA
Mic
(3.A)

ČJ
Mic
(3.A)

TV
Voc
(TEL)

ČJ
Mic
(3.A)

HV
Bub
(UHV1)

 

 
P
á

 

ČJ
Mic
(3.A)

MA
Mic
(3.A)

AJ
Miž
(3.A)


Mic
(3.A)

PRV
Mic
(3.A)

 

 

(rozvrh platný od 15.9.2016)

Základní škola s rozšířeným vyučováním informatiky a výpočetní techniky, Teplice, Plynárenská 2953  3.B  (Mgr. Katarína Mižu)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

 
P
o

 

ČJ
Miž
(3.B)

MA
Miž
(3.B)

TV
Voc
(TEP)

PRV
Mic
(3.B)

HV
Bub
(UHV1)

 

 
Ú
t

 

MA
Miž
(3.B)

ČJ
Miž
(3.B)

AJ
Miž
(3.B)

VV
Miž
(3.B)

ČJ
Miž
(3.B)

 

 
S
t

 

ČJ
Miž
(3.B)

PRV
Mic
(3.B)

TV
Voc
(TEL)

AJ
Miž
(3.B)

   

 
Č
t

 

MA
Miž
(3.B)

ČJ
Miž
(3.B)

MA
Miž
(3.B)

ČJ
Miž
(3.B)


Pvl
(3.B)

 

 
P
á

 

ČJ
Miž
(3.B)

MA
Miž
(3.B)

PRV
Mic
(3.B)

AJ
Miž
(3.B)

ČJ
Miž
(3.B)

 

 

(rozvrh platný od 15.9.2016)

Základní škola s rozšířeným vyučováním informatiky a výpočetní techniky, Teplice, Plynárenská 2953  4.A  (Markéta Stádníková)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

 
P
o

 

ČJ
Stá
(4.A)

MA
Stá
(4.A)

VLA
Stá
(4.A)

HV
Stá
(UHV1)

ČJ
Stá
(4.A)

 

 
Ú
t

 

ČJ
Stá
(4.A)

AJ
Voc
(4.A)

MA
Stá
(4.A)

TV
Voc
(TEL)

PRD
Stá
(3.A)

 

 
S
t

 

MA
Stá
(4.A)

ČJ
Stá
(4.A)


Stá
(4.A)

VLA
Stá
(4.A)

ČJ
Stá
(4.A)

 

 
Č
t

 

ČJ
Stá
(4.A)

AJ
Voc
(4.A)

MA
Stá
(4.A)

VV
Što
(UVV)

VV
Što
(UVV)

 

 
P
á

 

AJ
Voc
(4.A)

MA
Stá
(4.A)

PRD
Stá
(4.A)

TV
Voc
(TEP)

ČJ
Stá
(4.A)

 

 

(rozvrh platný od 15.9.2016)

Základní škola s rozšířeným vyučováním informatiky a výpočetní techniky, Teplice, Plynárenská 2953  4.B  (Mgr. Veronika Šorfová)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

 
P
o

 

ČJ
Šor
(4.B)

MA
Šor
(4.B)

AJ
Kri
(4.B)

VLA
Šor
(4.B)

ČJ
Šor
(4.B)

 

 
Ú
t

 

ČJ
Šor
(4.B)

MA
Šor
(4.B)

TV
Zám
(TEP)

PRD
Šor
(4.B)

HV
Šor
(UHV1)

 

 
S
t

 

MA
Šor
(4.B)

ČJ
Šor
(4.B)

VLA
Šor
(4.B)


Šor
(4.B)

AJ
Kri
(4.B)

 

 
Č
t

 

ČJ
Šor
(4.B)

AJ
Kri
(4.B)

MA
Šor
(4.B)

VV
Šor
(4.B)

VV
Šor
(4.B)

 

 
P
á

 

MA
Šor
(4.B)

ČJ
Šor
(4.B)

PRD
Šor
(4.B)

TV
Zám
(TEL)

ČJ
Šor
(4.B)

 

 

(rozvrh platný od 15.9.2016)

Základní škola s rozšířeným vyučováním informatiky a výpočetní techniky, Teplice, Plynárenská 2953  5.A  (Mgr. Lenka Kristová)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

 
P
o

 

ČJ
Kri
(5.A)

MA
Kri
(5.A)

HV
Bub
(UHV1)

TV
Zám
(TEL)

IKT
Mic
(UPC2)

IKT
Mic
(UPC2)

AJ
Voc
(IT1)

AJ
Kri
(5.A)

 
Ú
t

 

MA
Kri
(5.A)

ČJ
Kri
(5.A)

ČJ
Kri
(5.A)

VLA
Stá
(5.A)

AJ
Voc
(5.A)

 

AJ
Kri
(IT1)

 
S
t

 

ČJ
Kri
(5.A)

MA
Kri
(5.A)

VV
Kri
(5.A)

VV
Kri
(5.A)

PRD
Nál
(5.A)

 

 
Č
t

 

ČJ
Kri
(5.A)

VLA
Stá
(5.A)

MA
Kri
(5.A)

TV
Zám
(TEP)

ČJ
Kri
(5.A)

 

 
P
á

 

MA
Kri
(5.A)

ČJ
Kri
(5.A)

AJ
Voc
(5.A)

PRD
Nál
(IT1)


Kri
(5.A)

 

AJ
Kri
(IT1)

 

(rozvrh platný od 15.9.2016)

Základní škola s rozšířeným vyučováním informatiky a výpočetní techniky, Teplice, Plynárenská 2953  5.D  (Mgr. Jaroslava Hyhlanová)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

 
P
o

 

ČJ
Hyh
(5.D)

MA
Hyh
(5.D)

PRD
Hyh
(5.D)

ČJ
Hyh
(5.D)

IKT
Mic
(UPC2)

 

 
Ú
t

 

ČJ
Hyh
(5.D)

MA
Hyh
(5.D)

VLA
Hyh
(5.D)

TV
Hyh
(TEP)

   

 
S
t

 

ČJ
Hyh
(5.D)

MA
Hyh
(5.D)

HV
Hyh
(UHV)

ČJ
Hyh
(5.D)

PV
Hyh
(DIL)

 

 
Č
t

 

MA
Hyh
(5.D)

ČJ
Hyh
(5.D)

VV
Pvl
(5.D)

VV
Pvl
(5.D)

VLA
Hyh
(5.D)

 

 
P
á

 

MA
Hyh
(5.D)

TV
Hyh
(TEP)

ČJ
Hyh
(5.D)

PV
Hyh
(DIL)

PV
Hyh
(DIL)

 

 

(rozvrh platný od 15.9.2016)

Základní škola s rozšířeným vyučováním informatiky a výpočetní techniky, Teplice, Plynárenská 2953  6.A  (Mgr. Zuzana Benediktová)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

 
P
o

 

ČJ
Ben
(6.A)

MA
Stu
(6.A)

AJ
Kar
(UJN)

VKZ
Pro
(6.A)

VV
Što
(UVV)

VV
Što
(UVV)

VKZ
Pro
(6.A)

AJ
Kar
(UJA)

 
Ú
t

 

MA
Stu
(6.A)

ČJ
Ben
(6.A)

ZE
Stu
(UZE)

FY
Hud
(UFY)

IKT
Klb
(UPC2)

AJ
Kar
(UJN)

AJ
Kar
(UJA)

 
S
t

 

MA
Stu
(6.A)

MA
Stu
(6.A)

ČJ
Ben
(6.A)


Stu
(UPR)

OV
Ben
(6.A)


Stu
(6.A)

 
Č
t

 

ČJ
Ben
(6.A)

MA
Stu
(6.A)

ZE
Stu
(UZE)


Ben
(6.A)

HV
Moa
(UHV)

AJ
Kar
(UJA)

 
P
á

 

MA
Stu
(6.A)

AJ
Kar
(UJN)

ČJ
Ben
(6.A)


Stu
(UPR)

TV
Voc
(TEL)

TV
Voc
(TEL)

IVT
Klb
(UPC2)

TV
Zám
(TEP)

TV
Zám
(TEP)

 

(rozvrh platný od 15.9.2016)

Základní škola s rozšířeným vyučováním informatiky a výpočetní techniky, Teplice, Plynárenská 2953  6.B  (Bc. Martin Hudeček)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

 
P
o

 

MA
Hud
(6.B)

MA
Hud
(6.B)

AJ
Kar
(UJN)

VKZ
Pro
(6.A)

HV
Moa
(UHV)


Stu
(6.B)

VKZ
Pro
(6.A)

AJ
Kar
(UJA)

 
Ú
t

 

ČJ
Ben
(6.B)

MA
Hud
(6.B)

FY
Hud
(UFY)

ZE
Stu
(UZE)

IKT
Klb
(UPC2)

AJ
Kar
(UJN)

AJ
Kar
(UJA)

 
S
t

 

MA
Hud
(6.B)

ČJ
Ben
(6.B)


Stu
(UPR)

MA
Hud
(6.B)

VV
Što
(UVV)

VV
Što
(UVV)

 
Č
t

 

ZE
Stu
(UZE)

MA
Hud
(6.B)

ČJ
Ben
(6.B)

OV
Pro
(6.B)

ČJ
Ben
(6.B)

AJ
Kar
(UJA)

 
P
á

 

ČJ
Ben
(6.B)

AJ
Kar
(UJN)


Stu
(UPR)


Ben
(6.B)

TV
Zám
(TEP)

TV
Zám
(TEP)

IVT
Klb
(UPC2)

TV
Voc
(TEL)

TV
Voc
(TEL)

 

(rozvrh platný od 15.9.2016)

Základní škola s rozšířeným vyučováním informatiky a výpočetní techniky, Teplice, Plynárenská 2953  7.A  (Mgr. Andrea Štofčová)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

 
P
o

 

MA
Što
(7.A)

ZE
Zám
(UZE)

FY
Hud
(UFY)


Ben
(7.A)

ČJ
Kar
(7.A)

AJ
Kar
(UJA)

AJ
Zám
(UZE)

 
Ú
t

 

NJ
Zou
(UJN)

MA
Što
(7.A)

MA
Što
(7.A)

ČJ
Kar
(7.A)


Nál
(UPR)

 

AJ
Zám
(UJA)

IVT
Klb
(UPC2)

 
S
t

 

MA
Što
(7.A)

ČJ
Kar
(7.A)

ČJ
Kar
(7.A)


Ben
(7.A)

HV
Moa
(UHV)

 

 
Č
t

 

FY
Hud
(UFY)

AJ
Kar
(UJA)

MA
Što
(7.A)


Stu
(7.A)

NJ
Zou
(UJN)

OV
Što
(7.A)

NJ
Zou
(UJN)

IVT
Klb
(UPC2)

AJ
Zám
(UJA)

 
P
á

 

ČJ
Kar
(7.A)

ZE
Zám
(UZE)

AJ
Kar
(7.A)

VV
Što
(UVV)

VV
Što
(UVV)


Nál
(UPR)

NJ
Zou
(UJN)

 

(rozvrh platný od 15.9.2016)

Základní škola s rozšířeným vyučováním informatiky a výpočetní techniky, Teplice, Plynárenská 2953  8.A  (Kateřina Vocásková)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

 
P
o

 

AJ
Voc
(UJA)

ČJ
Kar
(8.A)

MA
Što
(8.A)


Stu
(UPR)

VKZ
Pro
(8.A)


Pvl
(8.A)

 
Ú
t

 

ČJ
Kar
(8.A)

CH
Klb
(UCH)

NJ
Zou
(UJN)

MA
Što
(8.A)

VV
Što
(UVV)

 

 
S
t

 

AJ
Voc
(UJA)

MA
Što
(8.A)

FY
Hud
(UFY)

ČJ
Kar
(8.A)


Pvl
(8.A)

ČJ
Kar
(8.A)

 
Č
t

 

MA
Što
(8.A)

ZE
Zám
(UZE)

ČJ
Kar
(8.A)

OV
Voc
(8.A)


Stu
(UPR)

 

 
P
á

 

MA
Što
(8.A)

AJ
Voc
(UJA)

HV
Moa
(UHV)

NJ
Zou
(UJN)


Stu
(8.A)

CH
Klb
(UCH)

 

(rozvrh platný od 15.9.2016)

Základní škola s rozšířeným vyučováním informatiky a výpočetní techniky, Teplice, Plynárenská 2953  9.A  (Ing. Vlastimil Klobása)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

 
P
o

 

MA
Klb
(9.A)

ČJ
Ben
(9.A)

AJ
Zám
(UJA)

HV
Moa
(UHV)

CH
Klb
(UCH)

FY
Hud
(UFY)

 
Ú
t

 

MA
Klb
(9.A)

NJ
Zou
(UJN)

ČJ
Ben
(9.A)


Ben
(9.A)

ZE
Zám
(UZE)

 

 
S
t

 

ČJ
Ben
(9.A)

FY
Hud
(UFY)

MA
Klb
(9.A)

TV
Voc
(TEL)

TV
Voc
(TEL)

 

TV
Zám
(TEP)

TV
Zám
(TEP)

 
Č
t

 

AJ
Zám
(UJA)

ČJ
Ben
(9.A)

MA
Klb
(9.A)

NJ
Zou
(UJN)

OV
Pro
(9.A)

 

 
P
á

 

MA
Klb
(9.A)


Ben
(9.A)

AJ
Zám
(UJA)

CH
Klb
(UCH)

ČJ
Ben
(9.A)

VV
Što
(UVV)

 

(rozvrh platný od 15.9.2016)

Základní škola s rozšířeným vyučováním informatiky a výpočetní techniky, Teplice, Plynárenská 2953  9.D  (Mgr. Bohuslava Pavelková)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

 
P
o

 

ČJ
Pvl
(9.D)

MA
Pvl
(9.D)

IF
Klb
(UPC2)

PV
Hud
(DIL)

PV
Hud
(DIL)

AJ
Kri
(5.A)

 
Ú
t

 

FY
Hud
(UFY)

ČJ
Pvl
(9.D)

MA
Pvl
(9.D)


Pvl
(9.D)

AJ
Kri
(IT1)

 

 
S
t

 

ČJ
Pvl
(9.D)

MA
Pvl
(9.D)

VV
Što
(UVV)

TV
Voc
(TEL)

TV
Voc
(TEL)

PV
Hud
(DIL)

TV
Zám
(TEP)

TV
Zám
(TEP)

 
Č
t

 

MA
Pvl
(9.D)

ČJ
Pvl
(9.D)

OV
Pro
(9.D)

PV
Hud
(DIL)

PV
Hud
(DIL)

 

 
P
á

 

ČJ
Pvl
(9.D)

MA
Pvl
(9.D)

ZE
Pvl
(UZE)


Pvl
(9.D)

HV
Pvl
(UHV)

CH
Klb
(UCH)

Zpracováno v systému Bakaláři