Výlet 8. B – Laser Game Praha

Exkurze a výlety

Ne že by v jiných bližších městech tuto skvělou atrakci neprovozovali. Šlo o to, že je v Praze Bohnicích vyhlášená aréna této adrenalinové hry. Žáci se včetně vyučujícího rozdělili do dvou družstev, zelení a červení, a bojovali proti sobě v tmavé hale plné různých nástrah a překážek. Každý byl vybaven speciální vestou se svítícími body, které musel protihráč zasáhnout a tím protivníka na 5 vteřin vyřadit z boje. Jako zbraň sloužila laserová pistole. Boje to byly vskutku urputné a z každého kola jsme se vraceli řádně vyčerpáni. Mezi excelentní vojáky ze třídy se zařadili David Kosáček a Marek Dunka, z dívek pak byla nejlepší válečnicí Valerie Katonová.

Užili jsme si spoustu zábavy, musel jsem tedy všem žákům slíbit odvetnou akci v příštím školním roce.

Jiří Herold, třídní učitel