Akce - Environmentální výchova

19.05.2016

Projektový den ve III. A jsem zahrnula do několika bodů a otázek.

Den Země v 1.A

05.05.2016

Projekt se prolínal celým týdnem -v pondělí jsme se naučili píseň "Naše Země kulatá je", ve středu na prvouce jsme si povídali o základních problémech naší planety a žáci sami psali, jak oni mohou pomoci a skutečně to i dodržovali (budu se průběžně ptát), v pátek na výtvarné výchově jsme si informace z celého týdne zopakovali a žáci ve skupinkách za pomocí víček a barevných papírků vytvořili mapu a kreslili podle globusu obrázky. Během tohoto týdne někteří donesli do školy atlasy, obrázky, kompas a jiný materiál, který jsme využili.

22.04.2016

Dne 22. dubna jsme si ve třídě 2. B připomněli Mezinárodní Den Země. Tohle téma se prolínalo všemi vyučovacími předměty.

22.04.2016

Den Země je den věnovaný Zemi. Každoročně se koná 22. 4.. Je ovlivněn původními dny Země, které se konaly při oslavách jarní rovnodennosti, 21. 3., a oslavovaly příchod jara.

Den země