Projektová činnost

Ve školním roce 2015-2016 se škola zapojila do projektů:

OPVK – Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost

1. Operační program  Vzdělávání pro konkurenceschopnost -Výzva 56 – projekt „Čtení nás baví“
    V rámci tohoto projektu škola pořídila literaturu do žákovské knihovny a ověřila čtenářské dílny.
  2. Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost – Výzva 57 – projekt „Pracujeme s nadšením“
    Škola realizovala tyto šablony:
    1. č. 1 – Rozvoj technických dovedností. V rámci šablony se pořídilo vybavení  do dílny pracovního vyučování – nářadí a nástroje pro výuku, polytechnické stavebnice a materiál pro výuku a proběhl projektový den.
    2. č. 3 – Individualizovaný rozvoj ústních komunikačních dovedností učitelů v anglickém jazyce formou
    3. č. 4 – Individualizovaný rozvoj ústních komunikačních dovedností žáků v anglickém jazyce formou
  3. Projekt Školní mléko
  4. Projekt Ovoce a zelenina do škol na 1. stupni