Tříkrálová sbírka 2017

Žáci naší školy se připojili k celostátnímu projektu Tříkrálová sbírka 2017, kterou pořádá Česká katolická charita od roku 2000. Akce navazuje na tradici koledování na Tři krále a má charakter celonárodní sbírky, jejímž hlavním úkolem je především pomoc nemocným, handicapovaným, seniorům a dalším sociálně potřebným skupinám lidí, a to zejména v regionech, kde sbírka probíhá a snaží se být svojí pomocí co nejadresnější. Naše škola tak reagovala na výzvu Oblastní charity Teplice k možnosti zapojení škol.

Trojice dívek T. Mühlfeitová, V. Kellerová a K. Veselá pod vedením pí. B. Čonkové nejdříve vyrazila s pokladničkou mezi zaměstnance školy a poté do centra Teplic.

Vybranou částku ještě neznáme, ale jsme rádi, že jsme mohli naší účastí přispět na prospěšnost a úspěch sbírky. Děkujeme všem dárcům, kteří přispěli na pomoc potřebným.

Mgr. Marcela Prokůpková

ředitelka ZŠ s RVIVT  Teplice