Školní výlet 9. A, 7. A - Mirákulum u Milovic 24. 6. 2019

Exkurze a výlety

24. 6. 2019 navštívila 9. A a někteří žáci 7. A, a 6. B v rámci školního výletu  zábavně- naučný park Mirákulum u Milovic. Místo školního výletu si sami vybrali.

Mirákulum se nachází na 10 hektarech půdy. Naše žáky okouzlil desítkami herních prvků nejenom pro ně, ale i pro dospělé. K zábavě  zde využili vybudovaná lesní hřiště, dětskou vesničku nebo k osvěžení vodní svět.

Po klouzání, točení, prolézání, šplhání, po procházkách a cachtání se ve vodě měl každý možnost se občerstvit  ve stáncích nebo využít k odpočinku zelených ploch s lehátky.

Dan Bílek měl s sebou kytaru, a tak jsme si všichni společně  i zazpívali.

Při odchodu z parku každý účastník dostal gumový náramek a prospekty o Mirákulu.

Ze školního výletu jsme se vrátili v 16 h a protože  v den výletu bylo velmi teplo, přijeli jsme sice unavení, ale zároveň i spokojení. Výlet se nám vydařil.

Všichni žáci, kteří výlet absolvovali, děkují vedení školy za příspěvek na dopravu.

Mgr. Andrea Štofčová

třídní učitelka 9. A