Velikonoční laťka

Sportovní akce
Fotogalerie

Soutěže se zúčastnilo pět základních škol z teplického okresu. Naši školu reprezentovalo celkem dvanáct žáků. Většina si na soutěži skočila své osobní rekordy. Naši mladší žáci z 6. a 7. ročníků v kategorii dívek i chlapců přes veškerou snahu na stupně vítězů nedosáhli, ačkoliv k tomu neměli daleko. Starším žákům z 8. a 9. ročníků se v obou kategoriích dařilo lépe a někteří obsadili stupně vítězů, kde od organizátorů obdrželi medaili, diplom a sladkou odměnu. Valeriia Orenko obsadila v kategorii dívek třetí místo a Artem Petrenko po skvělém výkonu na výšce 170 cm obsadil první místo. Celá sportovní akce se vydařila nejen skvělými výkony žáku, ale také sportovním duchem, kdy si žáci navzájem fandili i mezi školami a i po nezdařeném pokusu si zatleskali a povzbuzovali se před dalšími pokusy. Všichni žáci si na závěr odnesli sladkou odměnu. Žáci si soutěž chválili a před dalším ročníkem budeme trénovat, abychom pódiové umístění zopakovali nebo ho vylepšili.

Bc. Jaroslav Mraček, učitel tělesné výchovy