Tým Adrenalin ZŠ Plynárenská v Teplicích se probojoval do republikového finále v soutěži pIŠQworky 2022 v Brně

Soutěže

První dvě kola her měla velký vliv na trému, pocit odpovědnosti a psychickou odolnost našich hráčů. Obě kola prohráli a pocítili tak po velkém vítězství v krajském kole svou první porážku. S tou se správně „nepoprali“ a 31 týmů z České republiky i Slovenska bylo nad jejich síly. Zůstalo jim poslední místo.

Smůlou bylo ale i onemocnění kapitána týmu  Lukáše Loužka, kterého  musel vystřídat náhradník, jeho bratr Tomáš. Ten na vše nestačil, stejně jako Shadi Salah a Karim Lerari.  Z osmi utkání kluci „vyrobili“ dvě remízy a šest proher.

Velká zkušenost a ponaučení pro týmovou spolupráci jsou pro ně ale neocenitelné a za rok se chtějí do Brna vrátit. Dalším jejich vzkazem je „hledáme soupeře na naší škole“.  Poděkování  od žáků patří paní ředitelce Marcele Prokůpkové, která akci týmu jednoznačně podpořila a finančně zajistila, protože dvoudenní akce byla poměrně  nákladná.

Foto a výsledky naleznete zde:

Konkurence 655 týmů? Pro vítězný tým kategorie základních škol GML Œ brnkačka! - pIšQworky (pisqworky.cz)

Vlastimil Klobása, vyučující, kouč a  doprovod týmu