Oblastní kolo soutěže pIšQworky 2023 – 8. 11. 2023 Gymnázium Teplice

Soutěže

Piškvorkové boje byly opravdu těžké a sváděla je obě naše družstva nejen mezi sebou, ale hlavně s gymnazijními Agresivními palačinkami, duchcovskými Xenofily a Herkuly. Ať se to možná nezdá a hra se může  zdát jako jednoduchá, opak je ale pravdou, pokud do toho opravdu zapadnete. Je složitá a  náročná na psychiku, celkový přehled, kombinace obrany a útoku, taktiku i čas, tím celkově na pohodu hráčů, která často rozhoduje zápasy. Někdy se mohou družstva potkat v turnaji i dvakrát a své výhry potvrzovat, což se také stalo.

Náš tým Adrenalin revival byl opravdu nejlepší a získal  první místo, když se ve finále utkal právě s naším dívčím týmem Vyšší dívčí, který tak skončil na 2. místě. I tak byla děvčata se svou účastí, výkonem a umístěním spokojena  a je to pro ně velký úspěch. Tým Adrenalin revival si tak jako jediný zajistil účast v krajském kole v Ústí nad Labem. Opakuje se situace z loňského roku, kdy se současný tým ve stejném složení, ale s názvem Adrenalin 1 probojoval přes oblastní a krajské kolo a poté až do kola celostátního a druhý tým Adrenalin 2 skončil v oblastním kole na 2. místě.

Oběma týmům blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy, týmu Adrenalin revival přejeme hodně úspěchů v krajském kole.