Zážitkový vzdělávací program 8. A - návštěva Střekov Arény 27. 6. 2024

Soutěže

Žáci byli nejprve seznámeni s bezpečnostními pokyny Laser game, s možnými strategiemi postupu hry "všichni proti všem". Potom se naše třída rozdělila na dvě menší družstva. První skupina,  vybavená vším potřebným, se přesunula do samotného herního prostoru. Na velkých obrazovkách mohla druhá skupina pozorovat skóre již hrajících žáků. Žáci po skončení hry vyběhli z hracího prostoru velmi nadšení. Po skončení laser game jsme se přesunuli o patro výš, kde sídlí skákací centrum. Žáci dostali designové protiskluzové ponožky a využili všech možností, které skákací centrum mohlo nabídnout. Po skončení se žáci občerstvili a vydali se zpět do Teplic. Cesta klimatizovaným vlakem byla v horkém počasí velkou úlevou.

Účast žáků na vzdělávacím programu škola finančně podpořila z projektu NPO Podpora snižování nerovností ve vzdělávání.