Školní výlet – 2. A

Exkurze a výlety

Školní výlet – II. A

V pátek 23. 6. 2017 se žáci zúčastnili výletu na Doubravku a do Botanické zahrady v Teplicích. Sraz jsme měli v 8:00 před školou a vrátili jsme se v 11:40 zpět ke škole.

Procházkou jsme došli na Doubravku, kde se žáci nasvačili a chvíli odpočinuli. Velmi se jim líbila vyhlídka na celé město. Poté jsme sešli k Botanické zahradě, kde jsme měli domluvenou prohlídku. Žáci tam viděli velké množství různých stromů, keřů, květin, rostlin a dokonce několik živočichů. Dozvěděli se různé informace o těchto rostlinách a zvířatech.

Všem dětem se prohlídka velmi líbila a již teď se těší na příští školní výlet, který společně naplánujeme. Jako odměnu za celoroční práci jsme s žáky nakonec navštívili cukrárnu, kde si mohli koupit nějaký dortík nebo zmrzlinu.

Mgr. Markéta Vavřičková