Projektový den na SŠ obchodu a služeb v Teplicích

Exkurze a výlety
9.A

17. 12. 2018 se žáci 9. A zúčastnili projektového vyučování na SŠ obchodu a služeb, který byl připraven pro žáky 9. roč. teplických základních škol. Žáci měli možnost si prohlédnout školu a navštívit učebny studijních oborů, které škola nabízí. Podle zájmu byli  rozděleni do skupin. Mohli si vyrobit vlastní odznak, vánoční přání, vybarvit si znamení zvěrokruhu, nechat si udělat masáž rukou nebo se nechat zkrášlit. Zájemci o grafický design se mohli blíže seznámit s jeho náplní. Všichni zaměstnanci školy, se kterými jsme se v průběhu dopoledne setkali a kteří se nám věnovali, byli vstřícní a byli připravení našim žákům zodpovědět dotazy týkající se studijních oborů, podmínek a průběhu studia.

Mgr. Andrea Štofčová

třídní učitelka 9. A