Vyhodnocení okresního a krajského kola výtvarné soutěže Požární ochrana očima dětí

Soutěže

Úspěch v krajském kole výtvarné  soutěže „Požární ochrana očima dětí 2019“ a postup do celostátního kola

Žáci naší školy se zapojili do výtvarné soutěže Požární ochrana očima dětí, kterou uspořádalo Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Okresní vyhodnocení provedlo OSH Krupka. Soutěže se zúčastnilo celkem 73 dětí ze 3 základních škol, 6 mateřských škol a ze 3 Sdružení dobrovolných hasičů.

Vyhodnocení výsledků okresního a krajského kola se konalo dne 23. 5. 2019 na HZS v Teplicích.

V okresním kole v kategorii ZŠ 2 získala 3. místo Arina Olijnyk ze 4. B, v kategorii ZŠ 3 obsadil 1. místo Ladislav Tomáš ze 6. A, v kategorii ZŠ 4 byla na 1. místě Elizaveta Gorlach z 8. B, na 2. místě Hanan Al Qufaish z 8. A a 3. místo obsadila Kristýna Korejsová z 8. A.

V krajském kole v kategorii ZŠ 2 získala 2. místo Arina Olijnyk ze 4. B, v kategorii ZŠ 4 obsadila 2. místo Hanan Al Qufaish a 1. místo patří Elizavetě Gorlach z 8. B.

Všechna děvčata postupují do celostátního kola soutěže.

Všem vyhodnoceným  blahopřejeme a děkujeme jim za výbornou reprezentaci školy.

Poděkování patří paní učitelkám A. Štofčové  a L.Patso za přípravu dětí do soutěže.

Mgr. Marcela Prokůpková, ředitelka školy