Mikulášský turnaj s mateřskými školami v Proseticích

Soutěže

Děti z 2. A se na malé kamarády moc těšily. Druhý den se společně utkaly děti z MŠ Na Spojce a první třída. V tělocvičně čekali na malé sportovce čertíci i andílci, kteří jim pomáhali překonat všechny sportovní disciplíny. Na kruzích si zalétali jako andělé, vyzkoušeli si čertí kuželkování a s čertem Bertem se strefovali do hořícího pekla. Čertík Popleta zas neuměl najít správnou cestu a tak mu musely děti pomáhat. Nakonec si všichni na trampolíně vyskákali odměnu od anděla, krásnou medaili s hvězdou i sladkou odměnu.

Dětem i paní učitelkám se soutěžení moc líbilo, hlavně kruhy a trampolína, protože ty ve školce nemají. Zazpívaly si písničky pro Mikuláše a vesele se rozloučily. Malí předškoláci si od nás odnesli nejen hezké omalovánky, ale i informace o tom co všechno mají zvládnout až přijdou na zápis do 1. třídy.

Mgr. Katarína Mižu, třídní učitelka 1. A

Mgr. Jaroslava Michalová, třídní učitelka 2. A