Třídní výlet  V. A

Exkurze a výlety
5.A

 

Na pondělí 12. června 2017 jsme naplánovali výlet naší třídy do parku „Mirákulum“ v Milovicích. Jeli jsme zároveň se třídou IV. B.

Park je plný houpaček, klouzaček, prolézaček a dalších různých atrakcí. V parku je také velká ohrada s kozami, které si žáci mohli hladit a krmit. Součástí je také naučná stezka v lese, kde je příjemný stín za slunečného počasí a k vidění i některá lesní zvířata. Je zde také mnoho odpočinkových zón a možnost si  zakoupit občerstvení.  

Na místo výletu a zpět jsme se přesunuli autobusem od naší školy. Pak jsme společně došli do parku, kde jsme si určili stanoviště, kam se žáci vždy v určitou dobu dostavili ke kontrole. Žáci se rozdělili do skupin, ve kterých se pohybovali po parku. Užili si plně všech atrakcí. Nejvíce se však žákům líbil tzv. „vodní svět“, kde strávili většinu času.

V parku jsme strávili přibližně čtyři hodiny, ale velmi rychle nám čas uběhl. 

Celý den nám krásně svítilo sluníčko a výlet se tedy náramně vydařil. Vrátili jsme se unaveni a plni zážitků a mnozí z nás se tam jistě zase brzy podívají.

třídní učitelka Lenka Kristová a žáci V. A