Projekt Kideo - soukromé lekce angličtiny s americkými učiteli

Projekt Kideo poskytuje soukromé online lekce angličtiny pro děti s americkými učiteli. Vzhledem k aktuální situaci poskytujeme zdarma výuku angličtiny formou živých online streamů na Facebooku ve skupině Angličtina pro děti s americkými učiteli.

Lekce vedou zkušení aprobovaní pedagogové, rodilí mluvčí z USA. Témata jsou přizpůsobena věku a jazykové pokročilosti dětí. Studovat tak mohou děti od 5 let. Lekce zdarma poskytujeme již téměř měsíc. Projekt bude pokračovat zatím do 15. května 2020 a pak dle aktuální situace. Do živých streamů se zapojí mnoho dalších amerických učitelů z našeho týmu. Připravujeme témata Science, Art and Craft, dále například Music nebo Literacy.

K jednotlivým lekcím připravujeme i pracovní listy, které jsou volně k dispozici ke stažení.

Jak online lekce angličtiny zdarma probíhají, se můžete podívat zde.

Více o našem projektu si můžete přečíst zde.

Děkujeme za čas věnovaný této zprávě a šíření informací o naší pomoci.

Přejeme zdraví a věříme v brzké otevření škol. Protože jsme sami rodiči, víme, že online výuka je alternativou, ale kamarády a oblíbené učitele ve škole dětem nic nenahradí. : )

S pozdravem za tým Kideo

Pavel Vanča